Pārdodas māja. DKS Ežupe Nr. 65, Jāņupe, Olaines pagasts, Olaines novads

DKS Ežupe Nr. 65, Jāņupe, Olaines pagasts, Olaines novads
ID 9981
Platība, m2
50
Zeme, m2
623
Stāvs
1
37 900 EUR
apraksts

Klusā, apdzīvotā vietā tiek pārdota lieliska, mājīga mājiņa ar pirti.

Ļoti ērts mājas plānojums: divas izolētas istabas, koridors, virtuve. Lielajā istabā moderns kamīns ar gaisa vadu, lieliska, ekonomiska apkure. Virtuve ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo, ar iebūvētām mēbelēm, boileri uz 30 litriem karstā ūdens. Viss mēbelēts. Sienas un grīdas siltinātas. Stiprs pamats. Nomainīts jumts un siltināts.

Zemes gabala uzbūvēta atsevišķi stāvoša guļbūves pirts (25 m2). Ir terase ar atpūtas zonu. Pirtī veiktas visas komunikācijas, atsevišķs karstā ūdens boileris, dušas kabīne un tualete. Tāpat zemes gabala ir divas jaunas siltumnīcas, karkasa, augstas no polikarbonāta. Iestādītas tūjas, sudraba egles, augļu koki un krūmi.
Apbūvēta teritorija, ieskauts jauns žogs, bruģakmeņi, ūdens – adata 30 metru garumā ar sūkni. Trīsfāžu elektrība, uzstādīta signalizācija un novērošanas kamera.

Laba infrastruktūra, pastaigas attālumā pārtikas veikals, sabiedriska transporta pieturā. Netālu ir karjers, ar pludmali un atpūtas zonu, nesen izbūvēts veloceliņš. Labam pircējam piemērota kaulēšanā.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.