Izīrei dzīvoklis Stabu iela 18B, Centrs, Rīga

Stabu iela 18B, Centrs, Rīga
ID 3199
Platība, m2
173
Istabas
3
Stāvs
7/7
2 500 EUR/mēnesī
apraksts

Izīrei ekskluzīvs jauns 3 istabu dzīvoklis jaunajā 2020. gada projektā. Piedāvājumā ir arī iespēja īrēt ar izpirkuma tiesībām uz ļoti izdevīgam nosacījumiem.

Dzīvoklis ļoti plašs, saulains, silts un omulīgs, visās istabās ir lielie panorāmas logi, stikla balkons piešķir īpašu iezīmi. Brīnišķīgs skats no logiem uz pilsētu. Dizains bija veikts skaistās krasas, dzīvoklis ir ļoti omulīgs.

Dzīvoklis ar pilnu augstvērtīgo apdari, kurs kalpos ilgus gadus. Apdares materiāli un flīzes no Grieķijas un Itālijas, ekskluzīva santehnika no Reaton un mc2, vannas istabās sienas un grīdas no marmora un travertīna, ekskluzīvas mēbeles, sīkāk pastāstīsim pie dzīvokļa apskates.

Dzīvoklis ir aprīkots ar visu nepieciešamo  dzīvošanai komfortā un ir gatavs jauniem saimniekiem.

Mazdzīvokļu māja (17 dzīvokļi ieskaitot vienu komerctelpu) būvēts pēc jaunākajam tehnoloģijām, ļoti silts, augstie griesti, (2,9-3,1 metri), lieliskā skaņas un siltumizolācija. Visi dzīvokļi ir unikāli, jo nav nevienas ar līdzīgu interjeru. Pie katra dzīvokļa strādāja dizaineris, katrs dzīvoklis ar savu rozīnīti. Līdzīgo piedāvājumu tirgū nav.

Neskatoties uz mājas fasādi modernā stilā, tas labi harmonē ar blakus esošām vēsturiskam ekam. Spoguļa fasādē ir slēptie

zīmējumi, kurus var saskatīt tikai pie noteiktas apgaismošanas un kuri turpina blakus esošas mājas vēsturisko fasādi.

Dotais projekts ideāli piemērots cilvēkiem, kuri vēlas neierastu, atšķirīgu (pēc kvalitātes, pēc materiāliem, pēc dizaina un citiem momentiem) mājokli Rīgas centrā, kur atrodas viss nepieciešamais dzīvošanai.

Nostiprinātu stāvvietu nav, bet ir iespēja īrēt iekšpagalmā, mājā pretī, vai lietot blakus mājai esošas stāvvietas no Rīgas Satiksmes.

Projektā ir pieejami arī citu dzīvokļu varianti, divu un trīs istabu, kā arī ir neparastie divu līmeņu dzīvokļi, kuras atrodas pirmajā un pagrabstāvos.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.