Pakalpojumi

JURIDISKIE PAKALPOJUMI UN NEKUSTAMO ĪPAŠUMU SPECIĀLISTU PAKALPOJUMI DARĪJUMOS AR NEKUSTAMAJIEM ĪPAŠUMIEM

– Nekustamā īpašuma pārdošana, pirkšana, noma, īre, vērtēšana (kā iepriekšēja, tā arī bankai)
– Nekustamā īpašuma pircēja, īrnieka meklēšana pēc pasūtījuma
– Konsultācijas par atsavināšanu (pārdošana, dāvināšana), izīrēšanu, mantošanu.
– Konsultācijas par nodokļu jautājumiem, pārdodot, pērkot un izīrējot īpašumu.
– Konsultācijas investīciju jautājumos, nekustamā īpašuma vērtības celšanās/krišanās analītiskā analīze, naudas ieguldījumu perspektīvas šajā jomā.
– Konsultācijas kreditēšanas jautājumos (nekustamā īpašuma iegāde kreditēšanas ceļā, kreditēšanas veidi un dzēšanas iespējas u.t.t.)
– Visa veida pakalpojumu sniegšana pārbaudot, sagatavojot un sastādot nepieciešamos dokumentus, kā juridisko, tā arī tehnisko dokumentāciju.
– Pārdevēja, pircēja, īrnieka un izīrētāja uzticamības, maksātspējas, nodomu nopietnības pārbaudes pakalpojumi, darījuma pusēm nelabvēlīga iznākuma novēršana.
– Juridiski kvalificēta īpašuma pirkuma, dāvinājuma, maiņas, nomas, īres, sadales u.t.t līgumu sastādīšana. Jebkuru līgumu pārbaude un pieredzējušu juristu, kuri aizstāv un aizsargā jūsu intereses, piedalīšanās sarunās.
– Sniedzam pakalpojumus, kontrolējot visu procesu – pārdošanu, pirkšanu, izīrēšanu no sagatavošanas sākuma līdz nodošanai lietošanā, atslēgu saņemšanai un nekustamā īpašuma nodošanas aktam.
– Palīdzēsim nokārtot un kvalificēti atrisināt situācijas ar visa veida parādiem par hipotēku, kredītu, komunālajiem un nodokļu maksājumiem. Strīdu, ģimenes domstarpību risināšana, t.sk. mantojuma dēļ. Apgrūtinājumu uzlikšana un atcelšana.
– Pieredzējušu juristu, nekustamo īpašumu aģentu, zvērinātu tulku pakalpojumi.
– Strādājam ar bankas un nebankas kreditēšanu. Īsā laikā un ar vislabāko rezultātu palīdzēsim saņem vai dzēst kredītu.
– Strādājam kā ar vietējiem, tā arī ar ārvalstu klientiem. Atradīsim pircēju, piemeklēsim nekustamā īpašuma pirkuma variantu, palīdzēsim izīrēt. Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas pakalpojumi. Ja Jūs esat ārvalstī, noslēdzam attālināto līgumu, atrodam klientu, nostiprinām viņu nodomu dokumentāli, un tikai tad Jūs ierodaties parakstīt darījumu. Mēs garantējam Jums labvēlīgu rezultātu.

Pārdevējiem sniedzam bezmaksas konsultācijas pārdošanas un cenas jautājumos.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.