Pārdod dzīvokli Ernesta Birznieka Upīša iela 10a, Centrs, Rīga

Ernesta Birznieka Upīša iela 10a, Centrs, Rīga
ID 1271
Platība, m2
78
Istabas
3
Stāvs
5/6
191 345 EUR
2 450 EUR/m2
apraksts

Piedāvājumā ir ekskluzīvs 3 istabu divstāvu mansarda dzīvoklis jaunajā dzīvojamā projektā, pēc adreses Birznieka Upīša ielā 10, kas atrodas Rīgas aktīvajā centrā ar attīstītu infrastruktūru. Projekts sastāv no divām pilnībā atjaunotām vēsturiskām ēkām, viena ir fasādes un otra pagalma ēka.

Neparasts, ekskluzīvs, ļoti gaišs un saulains divstāvu mansarda dzīvoklis. Dzīvokļa pirmajā stāvā ir klasiskie logi, otrajā stāvā ir jumta logi. Dzīvoklis ir ļoti omulīgs un noteikti iepatiksies nestandarta dzīvokļa meklētājam.

Dzīvoklis tiek piedāvāts ar pilnu apdari un uzstādītu sanitārtehniku. Augstas kvalitātes apdares materiāli: Ideāla standarta santehnika, oša vai ozola parkets, ar termostatu vadāmi sildītāji un skaitītāji, ugunsdrošas ieejas durvis, kombinētā slēdzene un domofons, jauns ātrgaitas optiskais internets un televīzija. Katram dzīvoklim ir sava ventilācijas sistēma, atsevišķi virtuvei un telpām.

Par papildus samaksu ir pieejama autostāvvieta mājas pagalmā, ir iespēja nopirkt vai īrēt vietu.

Rajonā ir attīstīta infrastruktūra: skolas, bērnudārzi, parki un tirdzniecības centri atrodas pastaigas attālumā. Visa veida sabiedriskais transports.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.