Pārdod dzīvokli. Strēlnieku iela 8,Rīgā, Centrs.

Strēlnieku iela 8,Rīgā, Centrs.
ID 2883
Platība, m2
100
Istabas
3
Stāvs
3/7
269 265 EUR
2 689 EUR/m2
apraksts

Pārdošanā ir trīs istabu dzīvoklis, jaunajā ekskluzīvajā dzīvojamā projektā, klusajā centrā, Strēlnieku ielā 8.

Dzīvoklis sastāv no plašas viesistabas, kas apvienota ar virtuvi un ar izeju uz diezgan lielu balkonu, kurā var novietot galdu ar krēsliem, liela koridora ar viesu tualeti, citā dzīvokļa pusē izvietojas divas guļamistabas, katra ar savu san. mezglu, vienā guļamistaba ir savs balkons.

Dzīvoklis tiek piedāvāts ar pelēko apdari, lai jaunais saimnieks īstenotu savu personīgo interjeru. Tāpat arī dzīvoklī nav uzstādītas iekšējās sienas, bet visi materiāli sienu uzstādīšanai atrodas dzīvoklī iekšā, tie ir iekļauti dzīvokļa cenā un jaunajam īpašniekam ir izvēle – īstenot no attīstītāja izstrādāto dzīvokļa plānojumu vai realizēt savu plānojumu.

Dzīvojamais projekts sastāv no 75 dzīvokļiem un iedzīvotāju ērtībām ir izveidota ļoti plašs foajē (220 kv.m.) kurā ir vairāki krēsli ar galdiem, kas ļoti labi būs piemērots biznesa tikšanām vai jebkurām citam tikšanām, kā arī vienkārši atpūtai. Iedzīvotāju ērtībām mājā ir pieejams diennakts konsjeržs, kurš uzcienās jūs ar kafiju, tēju vai citu dzērienu, ir pieejama arī koplietošanas tualetes telpa. Ierīkota arī bērnu zona. Gaumīgi noformēts foajē zem stiklota jumta neatstās vienaldzīgu nevienu.

Par papildus samaksu ir pieejama pazemes autostāvvieta.

Prestīža Strēlnieku iela, blakus atrodas Skonto stadions, labākās izglītības iestādes, tādas kā 10. vidusskola, Stokholmas ekonomikas skola, Vācu privātskola, pirmsskolas izglītības iestādes u.c. Labākie pilsētas restorāni, muzeji un viss nepieciešamais izvietojas netālu.

Projektā ir pieejami arī cita plānojuma un platības dzīvokļi, divu, trīs, četru un pat piecu istabu dzīvokļi ar balkoniem un terasēm.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.