Pārdodas dzīvoklis Alfrēda Kalniņa iela 6, Centrs, Rīga

Alfrēda Kalniņa iela 6, Centrs, Rīga
ID 1803
Platība, m2
61
Istabas
2
Stāvs
2/5
145 680 EUR
2 400 EUR/m2
apraksts

Pārdošanā ir divu istabu dzīvoklis vēsturiskajā, atjaunotajā pirmskara mājā, kas atrodas uz klusas, nelielas, prestižas ielas, pašā centrālajā pilsētas daļā – Alfrēda Kalniņa ielā 6.

Divas izolētas istabas – guļamistaba un viesistaba. Virtuves zona ir atdalīta no viesistabas. Plašs priekšnams un liels apvienots san. mezgls, kurā ir gan vanna, gan dušas kabīne.

Dzīvoklis lielākoties ir mēbelēts. Bija uztaisīts kvalitatīvs remonts, izmantojot augstvērtīgus materiālus. Augstie griesti, biezas sienas, ir lieliska siltuma un skaņas izolācija.

Ļoti skaista mājas fasāde, naktī tiek apgaismots. Kāpņu telpas tika restaurētas, ir visi vēsturiskie elementi un tās ir šikas.

Par papildus samaksu ir iespēja iegādāties slēgtu autostāvvietu – lifta boks, vai ir iespēja īrēt virszemes stāvvietu mājas slēgtajā pagalmā.

Blakus pie mājas ir liela zaļā zona – Vērmanes dārzs, ar bērnu laukumu ,batuta parku, tējas un kafijas namiņu uc. No otras puses, atrodas Maskavas nams.

Šajā mājā ir pieejami iegādei vēl citi dzīvokļi (vienas, divu, trīs un pat četru istabu dzīvokļi, kā arī ir mansarda tipa dzīvoklis ar augstajiem griestiem).

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.