Pārdodas dzīvoklis Citadeles iela 6, Centrs, Rīga

Citadeles iela 6, Centrs, Rīga
ID 2509
Platība, m2
94
Istabas
3
Stāvs
2/4
300 000 EUR
3 181 EUR/m2
apraksts

Pārdošanā ir trīs istabu dzīvoklis jaunajā, nelielā, dzīvojamā projektā Kern Residence, kas atrodas blakus Rīgas Vecpilsētai.

Dzīvoklis izvietojas nama otrajā stāvā, tas ir gaišs, saulains un plašs. Visās istabās ir lielie panorāmas logi. Apkure tiek nodrošināta apsildāmo grīdu ceļā, visā dzīvokļa platībā (šīs veids uzsilda dzīvokļa telpas ātrāk nekā ierastais radiatoru veids). 2 izolētas guļamistabas, san. mezgls ar vannu, atsevišķi tualete telpa, saimniecības telpa un liela viesistaba, kas ir apvienota ar virtuvi. Viesistabā ir balkons. Dzīvoklis tiek piedāvāts ar pilnu apdari.

Par papildus samaksu ir iespēja iegādāties pazemes autostāvvietu, arī elektromobīļiem.

Kern Residence – neparasts projekts, kurš bija nosaukts par godu dižā dzejnieka A. Puškina mūzai. Tas atrodas Citadeles kvartālā, 200 metru attālumā no vēstniecības rajona, 200 metru attālumā no Daugavas ar pastaigas promenādi, 10 km attālumā no lidostas un 20 km attālumā no Jūrmalas.

Projekta piedāvājumā ir arī citi dzīvokļi, lielākas platības, trīs, četru un pat piecu istabu penthausi, mājas pēdējā stāvā ar lielām terasēm.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.