Pārdodas dzīvoklis Citadeles iela 6, Centrs, Rīga

Citadeles iela 6, Centrs, Rīga
ID 2536
Platība, m2
248
Istabas
5
Stāvs
4/4
950 000 EUR
3 833 EUR/m2
apraksts

Pārdošanā ir liels dzīvoklis – penthaus tipa, jaunajā, nelielā, dzīvojamā projektā Kern Residence, kas atrodas blakus Rīgas Vecpilsētai.

Dzīvoklis atrodas izvietojas mājas pēdējā 4. stāvā, tas ir ļoti gaišs, saulains, plašs un omulīgs. Visās istabās ir lielie panorāmas logi. Apkure tiek nodrošināta apsildāmo grīdu ceļā, visā dzīvokļa platībā (šīs veids uzsilda dzīvokļa telpas ātrāk nekā ierastais radiatoru veids). 4 izolētas istabas, liela viesistaba, kas ir apvienota ar virtuvi (virtuves zonu pēc gribas var arī izolēt), 3 pilnvērtīgie san. mezgli un atsevišķi tualetes telpa. Visam dzīvoklim no ārpuses iet apkārt terase, izeja ir no katras dzīvokļa telpas. Dzīvokļa plānojums atļauj to sadalīt uz diviem atsevišķiem dzīvokļiem, jo ir divas atsevišķa ieejas.

Dzīvoklis tiek piedāvāts pelēkā apdarē, lai jauns īpašnieks varētu īstenot savu individuālo interjeru.

Par papildus samaksu ir iespēja iegādāties pazemes autostāvvietu, arī elektromobīļiem.

Kern Residence – neparasts projekts, kurš bija nosaukts par godu dižā dzejnieka A. Puškina mūzai. Tas atrodas Citadeles kvartālā, 200 metru attālumā no vēstniecības rajona, 200 metru attālumā no Daugavas ar pastaigas promenādi, 10 km attālumā no lidostas un 20 km attālumā no Jūrmalas.

Projekta piedāvājumā ir arī citi dzīvokļi, ļoti plaši un arī mazākas platības (trīs, četru un 5 istabu dzīvokļi).

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.