Pārdodas dzīvoklis Citadeles iela 6, Centrs, Rīga

Citadeles iela 6, Centrs, Rīga
ID 2484
Platība, m2
97
Istabas
3
Stāvs
2/4
260 000 EUR
2 587 EUR/m2
apraksts

Pārdošanā ir trīs istabu dzīvoklis jaunajā, nelielā, dzīvojamā projektā Kern Residence, kas atrodas blakus Rīgas Vecpilsētai.

Dzīvoklis izvietojas nama otrajā stāvā, tas ir gaišs, saulains un plašs. Visās istabās ir lielie panorāmas logi. Apkure tiek nodrošināta apsildāmo grīdu ceļā, visā dzīvokļa platībā (šīs veids uzsilda dzīvokļa telpas ātrāk nekā ierastais radiatoru veids). 2 izolētas guļamistabas, katra ar savu individuālo san. mezglu, vienā ir iespējams uzstādīt vannu, otrā – dušas kabīni. Liela viesistaba, kas ir apvienota ar virtuvi. Ir arī atsevišķa tualetes telpa. Vienā no guļamistabām ir balkons, arī viesistabā ir balkons. Dzīvoklis tiek piedāvāts ar pilnu apdari.

Par papildus samaksu ir iespēja iegādāties pazemes autostāvvietu, arī elektromobīļiem.

Kern Residence – neparasts projekts, kurš bija nosaukts par godu dižā dzejnieka A. Puškina mūzai. Tas atrodas Citadeles kvartālā, 200 metru attālumā no vēstniecības rajona, 200 metru attālumā no Daugavas ar pastaigas promenādi, 10 km attālumā no lidostas un 20 km attālumā no Jūrmalas.

Projekta piedāvājumā ir arī citi dzīvokļi, lielākas platības, trīs, četru un pat piecu istabu penthausi, mājas pēdējā stāvā ar lielām terasēm.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.