Pārdodas dzīvoklis. Stabu iela 100, Centrs, Rīga.

Stabu iela 100, Centrs, Rīga.
ID 4077
Platība, m2
117
Istabas
3
Stāvs
7/7
288 000 EUR
apraksts

Pārdodas plašs 3 istabu dzīvoklis jaunajā projektā, kas atrodas Stabu ielā 100.

Tiek piedāvāta arī iespēja – īre ar izpirkuma tiesībām uz izdevīgiem nosacījumiem.

Dzīvoklis ir ļoti gaišs, saulains un silts, jo ir lielie panorāmas logi un mājai ir A+energoefektivitātes sertifikāts, līdz ar to ir ļoti augsta gan siltuma, gan skaņas izolācija, bet uzturēšanas izmaksas ir zemas (zemākas nekā tirgū ierastās).

Dzīvoklis ar pilnu iekšējo apdari un augstvērtīgiem apdares materiāliem.

– ozola parketa grīdas -“BOEN”;

– keramikas flīzes un mozaīkasanmezglī;
– itāļu santehnika – “VISPOL” un “CERAMICA GSB”;

– ugunsizturīgas ieejas durvis “MI CASA” ar šponēta ozola apdari.

Griestu augstums ir 2,8 metri. Dzīvoklis ir ar plašiem logiem, balkonu un pārdomātu vietu, kur iebūvēt apjomīgu skapi. Ir izbūvēts televīzijas un interneta pieslēgums. Nodrošināta dabiskā Fresh gaisa rekuperācija. Vannas istabā un virtuvē uzstādīta papildus ventilācija un apsildāmās grīdas. Individuālā siltuma, ūdens un elektrības uzskaites sistēmas dzīvoklī.Namrunis, ieeja ar koda sistēmu.

Tika izmantoti tikai dabīgi un augstas kvalitātes apdares materiāli kā dzīvoklī, tāpat arī koplietošanas telpās. Uzstādīts beztrokšņa lifts “KONE”.

Par atsevišķu samaksu pieejama autostāvvieta slēgtā ēkas pagalmā (gan pirkums, gan īre). Ir divriteņu novietne un bērnu laukums, kā arī mantu glabātuves.

Ir pieejami cita plānojuma pāris trīs istabu dzīvokļi, cita plānojuma divu istabu dzīvokļi un daži pat 4 istabu dzīvokļi. Visos dzīvokļos ir lielie panorāmas logi, tie ir gaiši, daži ir ar balkonu. Jau no 4. stāva paveras ļoti skaits skats uz Rīgu.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.