Pārdodas māja. Sesku iela 92, Darzciems, Rīga.

Sesku iela 92, Darzciems, Rīga
ID 9748
Platība, m2
230
Zeme, m2
766
Stāvs
2/2
279 996 EUR
apraksts

Pārdodas lieliska, plaša, mājīga un skaista māja. Lielisks plānojums, ņemot vērā ērtu uzturēšanos katrai gaumei. Māja celta no kvalitatīviem mūsdienīgiem materiāliem. Jumts ir Rannila metāla flīze.

1.stāvā ir divas ieejas, viena no priekšpuses, otra no pagalma. Liela kamīnzāle, virtuve-ēdamistaba, 2 kabineti, viesu istaba, atsevišķa vannas istaba (dušas kabīne). Virtuve ir aprīkota ar visu mūsdienu aprīkojumu. Profesionāla vairāku vadību plīts, kas pagatavo ēdienu īsā laikā.

2.stāvā – 2 guļamistabas ar atsevišķām ģērbtuvēm, bērnu istaba, liela vannas istaba.

Ir augstas, plašas bēniņu telpas, kuras var izmantot dažādiem mērķiem, t.sk. aprīkot sporta zāli. Kopā ar māju var daļēji par atsevišķu samaksu iegadāties mēbeles.

Visas pilsētas komunikācijas, gāzes apkure un kā alternatīva apkure kamīns ar gaisa vadu.

Īpašumā atrodas divas atsevišķas garāžas. Ir atpūtas zona ar mājīgu verandu. Teritorija pie mājas ir bruģēta ar bruģakmeņiem, ir zaļš zāliens.

Lieliska atrašanās vieta. Blakus lielveikali, skolas, bērnudārzi, tirgus, sporta zāles, parks ar bērnu un sporta laukumiem, iekštelpu laukums, atpūtas zona “Ušakova kepka” u.c.

Lieliska transporta satiksme ar Rīgas centru, tuvu sabiedriskā transporta pieturas. Blakus tiešais maršruts, virziens uz Jūrmalu.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.