Pārdodas māja, Zemeņu iela 10, Zvejniekciems, Saulkrastu lauku teritorija

Zemeņu iela 10, Zvejniekciems, Saulkrastu lauku teritorija
ID 13524
Platība, m2
120
Zeme, m2
670
Stāvs
2
130 000 EUR
apraksts

Pārdodas gaiša, silta māja “Ziemeļblāzmas” ciemā, nodota ekspluatācijā, piemērota dzīvošanai visu gadu, 15 minūšu gājienā no jūras ar labiekārtotu pludmali.

Māja uz bloku pamatiem, divstāvu, siltināta, jumts arī siltināts, fasāde no dekoratīvā apmetuma.

Ir spieķis un savienojums ar kooperatīvo (sezonas) ūdeni. Kanalizācija veikta. Trīsfāzu elektrība (16A). Mājā ir cietā kurināmā katls ar radiatoriem. Divkontūru katls, no katla un elektrības. Apsildāmās grīdas virtuvē, gaitenī, vannas istabā. Visā mājā uzstādīti PVC logi un jauni radiatori.

Izkārtojums:

Pirmajā stāvā ir plaša virtuve, guļamistaba un viena caurstaigājama istaba, kā arī ieeja vannasistabā, pirtī, katlu telpā un tualete.

Otrajā stāvā ir trīs atsevišķas guļamistabas, iestiklota lodžija ar izeju uz divām guļamistabām. Trešajā ir neliels, mājīgs balkons.

Zemes gabals:

Ap māju un pie ieejas viss bruģēts ar bruģakmeņiem, ir vieta, kur novietot divas automašīnas, teritorija ir apgaismota, kas rada papildus komfortu vakaros. Ir lapene, saimniecības ēka instrumentu, malkas un visa pārējā uzglabāšanai, uz vietas ir arī siltumnīca un aprīkots rotaļu laukums. Daudz augļu koku, krūmu, kopts zāliens.

Lieliska atrašanās vieta, tuvu jūra, apkārt sēņu mežs, tīrs gaiss un daba. Tajā pašā laikā līdz Rīgai ir 45 kilometri, blakus veikali, divu kilometru attālumā ir Skultes dzelzceļa stacija.

Pie apskates der kaulēties, zvanīt.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.